İLERİSOY MÜHENDİSLİK

İLERİSOY ISITMA SOĞUTMA İNSAAT VE DIŞ TİCARET ltd şti 1963 yılında Ahmet İLERİSOY tarafından Konyada  kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar müşteri ve çözüm odaklı, hizmet anlayışını hedefleyen şirketimiz, geride bıraktığı 46 yılın tecrübesi ile her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.
   
Sektörlerinde sayılı üreticilerinin temsilciliği yoluyla, sahip olduğu deneyimli satış elemanı kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Ahmet ilerisoy şirket müdürü,Murat İlerisoy Müdür yardımcısı ve Mustafa ilerisoy makina mühendisi olarak şirkette görev yapmaktadır.

Konya merkez satış mağazamız yanısıra diğer bölgelerde de bayilerimiz kanalıyla tüm Türkiye'deki müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz. Müşterilerimizin öneri ve eleştirileri bizlere, daha iyi hizmet verme fırsatı sunmaktadır. Şimdiye kadar kendilerine hizmet verme ayrıcalığını bizlere sunan müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Hedefimiz, sahip olduğumuz bu ayrıcalıkla daha fazla müşteriye daha fazla çözüm sunabilmektir. 

SAYGILARIMIZLA

 

Copyright 2010 İLERİSOY MÜHENDİSLİK

www.ilerisoy.com.tr - bilgi@ilerisoy.com.tr