HABERLER / Haber Detayları
GAZNET ABONELİK KAMPANYASI

Gaznet'ten DEV Kampanya


Gaznet Şehir Doğal Gaz Dağıım A.Ş. - Bank Asya ortaklığıyla, abonelik ve tesisat dönüşüm bedeli 36 ay taksitle ödenebilecek.


Abone olmak isteyen vatandaşlar, 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan faydalanabilmek için anlaşmalı sertifikalı firmalarla temasa geçerek işlemlerini başlatabilecekler.


Kampanya ile doğal gaz konforuna geçen Konyalılar, bir yandan kesintisiz ve güvenli yakıt doğal gazı kullanırken bir yandan da yapacakları tasarruf ile taksitlerini ödeyebilecekler. Abone olmak isteyenlerin tek yapması gereken ise anlaşmalı tesisatçı firmalarla temasa geçmek olacak.
Gaznet Şehir Doğal Gaz Dağıım A.Ş. Genel Müdürü Ali İhsan Sılkım, kampanyanın tüketiciye sunduğu kolaylığı "Örneğin sadece ocak şofben dönüşümü yaptıracak vatandaşlarımız neredeyse ayda sadece bir tüp fiyatına hem dönüşümlerini yaptıracaklar hem de ocak şofbende doğal gaz konforunu yaşayabilecekler. Abonelerimizin ödeyeceği rakamlar bütçeleri zorlamayacak kadar az. Bu cazip şartlarla kim doğal gaza geçmek istemez ki?" diyerek vurguladı.

Çocuklarımıza iyi bir gelecek için doğal gaz

Tüm Konyalılar'ı, başlattıkları kampanyadan yararlanmaya çağıran Gaznet Genel Müdürü Sılkım, doğal gaz kullanmanın ev ekonomisine yaptığı katkıların yanı sıra, temiz hava açısından taşıdığı önemin altını çizerek, "çocuklarımızın daha sağlıklı büyümesi için temiz havaya ihtiyacı var. Bunun en ekonomik ve güvenli yolu da doğal gaz kullanmak. Biz şirket olarak bu hizmetten yararlanmayı kolaylaştırarak, aslında çocuklarımızın sağlıklı geleceğine katkı yaptığımıza inanıyoruz" dedi.

 

Copyright 2010 İLERİSOY MÜHENDİSLİK

www.ilerisoy.com.tr - bilgi@ilerisoy.com.tr